XL Karavan Hakkımızda

XL karavan bir Proje Mobil Araçlar Ltd.Şti. markasıdır. 1992 yılında Ankara’da kurulan firmamız halen Ankara merkez, Muğla Bodrum – İstanbul – Konya ve Bursa üretim atölyeleri ile hizmet vermektedir. Üretimlerimiz Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada beğeni toplamıştır. Birkaç referans sayacak olursak.

Dünyanın en donanımlı hastane treyleri : İçerisinde ameliyathaneden röntgen’e, klinik servislerden eczane ve laboratuvara kadar her detayın bulunduğu mobil hastaneleri dünyaya ihraç ediyoruz.

Dünyanın en büyük karavan treyleri : Yunanistan’a ihraç ettiğimiz 4 oda salon çift banyo ve verandadan oluşan özelimalatımızkaravan, literatüründe dünyanın en büyük ve en donanımlı karavanı seçildir.

Ambulans Otobüs : Dünyanın En kapsamlı Ambulans Otobüsü’nü Ürettik. Suudi Arabistan’a İhraç Edilen Ambulans Otobüsler, Dünyada Kategorisinde En Büyük Hasta Kapasitesi Olması ve Yoğun Bakım Üniteleri İle Tarihe Geçti.

Bilim Otobüsü İmalatı : Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi için Türkiye’nin ilk ve en özel bilim otobüsü üretimini tamamladık. Gururluyuz. Ülkemiz gençliğine ve bilim dünyasına hayırlı uğurlu olsun.

Vip otobüs İmalatı : Yurt Dışına ihraç Ediyoruz Tamamen özel tasarım vip dizayn otobüsleri Türkiye Bodrum fabrikamızda üretiyor ve Yurt dışına ihraç ediyoruz. Yerli Yabancı bir çok insanın gözdesi olan otobüslerimiz, tamamen müşteri odalı dizayn edilmektedir.

Mobil Mağaza ve Manav Otobüs :  Gezici Şube, Tanıtım ve Showroom Otobüsleri İmalatı  Ankara B.B için özel tasarımla imalatını gerçekleştirdiğimiz mobil mağaza ve event otobüsleri, gerek Ankara gerekse özel imalat otobüs kategorisinde tüm dünya da beğeni topladı.

Tanıtım Otobüsü Seçim Otobüsleri :  Türkiye’de ürettiğimiz seçim ve tanıtım otobüsleri tüm dünyada duyuldu. KKTC’den Afrika’ya kadar özel imalat reklam tanıtım otobüsleri ve seçim otobüsleri gönderdik.

Bugüne kadar Türkiye’de dünyada ses getiren bir çok öncü mobil aracın imalatını gerçekleştiren şirketimiz hakkında kısa tanıtım videosunu ve bazı haber linklerini aşağıda bulabilirsiniz.

 

HABERLERİN TAMAMI İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ.

bilim otobüsü imalatı  eğitim tırı imalatı   dünyanın en büyük özel yapım karavanı

 

klinik otobüs imalatı üstü açık otobüs kiralama mobil satış otobüsü

 

    yardım tırı üretimi